Cennik

Szukasz firmy sprzątającej świadczącej usługi na najwyższym poziomie? Poznaj nasz cennik!

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się, nowoczesną firmą, która realizuje sprzątanie Warszawa na najwyższym poziomie, zgodne z oczekiwaniami Klientów. Dysponujemy profesjonalnym zespołem pracowników, najlepszymi preparatami oraz urządzeniami sprzątającymi od renomowanych firm.

Przygotowaliśmy atrakcyjny cennik, który zadowoli właścicieli biur, jak i osiedli mieszkaniowych. Działamy przede wszystkim na terenie Warszawy. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy. Jeżeli nie znajdziesz w cenniku wyceny konkretnej usługi, która byłaby dla Ciebie interesująca, napisz do nas. Odpowiemy na pytania.

Cenimy sobie kontakt z Klientem. Przed rozpoczęciem każdej współpracy przygotowujemy indywidualną ofertę obejmującą zakres usług sprzątających, jakie możemy wykonać na danym obiekcie czy terenie. Pozwala nam to przygotować ofertę, z której Klient jest zadowolony. Dzięki temu możemy realizować w profesjonalny sposób zarówno sprzątanie biur Warszawa, jak i sprzątanie klatek Warszawa.

Sprzątanie

Jeżeli chcesz poznać dokładną cenę, jaką oferujemy za sprzątanie osiedli Warszawa, biur, terenów otwartych oraz terenów zielonych, zapoznaj się z cennikiem, który znajduje się poniżej.

Zaproponowaliśmy ceny sprzątania adekwatne do wkładu pracy, zakresu usług, jak i trudności zadań, jakie są do wykonania. Cenimy pracę naszej załogi, a w trosce o świadczenie wysokiej jakości usług, proponujemy wynagrodzenie zgodne z wkładem pracy. Szanujemy pieniądze naszych Klientów, dlatego nie zawyżamy stawek. Płacisz dokładnie za to, co robimy.

 1. Sprzątanie wnętrz
powierzchnie powyżej 10 000 m²  – od 1,50 zł/m2 miesięcznie
          powierzchnie powyżej 1000 m²  – od 2,00  zł/m2 miesięcznie
          powierzchnie poniżej 1000 m² –  cena ustalana w wyniku negocjacji
          bloki mieszkalne  – od 0,15zł/m² miesięcznie
2. Sprzątanie po remoncie 
          – ceny umowne
3. Sprzątanie terenów otwartych 
          – od 0,10 zł/m2 miesięcznie
4. Utrzymanie terenów zielonych (wraz z koszeniem) 
          – od 0.15 zł/m² miesięcznie

Mycie okien

Czyste okna świadczą o tym, że budynek jest zadbany, regularnie sprzątany i zarządzany przez profesjonalną firmę sprzątającą. Tej usługi w naszej ofercie nie mogło zabraknąć. Proponujemy usługi standardowe, jak i alpinistyczne w zakresie mycia okien. Zadbamy o ich czystość, usuniemy wszelkie zabrudzenia niezależnie od tego, na jakiej wysokości znajdują się przeszklenia.

Czyste okna staną się wizytówką osiedla, biura czy innego obiektu, który będzie znajdował się pod naszą opieką. Jako firma sprzątająca Warszawa wywiążemy się z powierzonego zadania z dużą precyzją.

1. Usługi standardowe
          okna pojedyncze – 5.00 zł/m2
          okna podwójne zwykłe – 5.00 zł/m2
          okna podwójne skręcane – 10,00 zł/m2
2. Utrudnienia – doliczane do 1m²
          mycie z drabiny +25 %
          mycie okien dzielonych z lufcikami + 35 %
          mycie okien po remoncie (skrobanie) +50 %
3. Usługi alpinistyczne +100 %

Tereny zielone

Zieleń jest ważną częścią każdej przestrzeni. Zapewnia spokój, przyjemne spacerowanie, jak i cieszy oczy. Nie może jej zabraknąć przed żadnym budynkiem. Oprócz tego, że oferujemy sprzątanie osiedli Warszawa, zajmujemy się również dbaniem o tereny zielone. Wykonujemy nowe trawniki, projekty terenów zielonych, ale także troszczymy się o to, aby przestrzeń była czysta i zadbana.

W trosce o zadowolenie Klientów proponujemy szeroki zakres usług odnoszących się typowo do terenów zielonych wraz z atrakcyjnym cennikiem.

1. Wykonywanie nowych trawników 
           – od 8,00 zł/m²

2. Koszenie trawników (usługa jednorazowa) 
           – od 0,10zł/m²
3. Wykonywanie obiektów architektury zieleni (rabaty, skalniaki, oczka wodne i.t.p.)
          – w wyniku negocjacji

4. Wykonywanie projektów terenów zielonych 
          – od 300,00 zł

Pranie i czyszczenie

Tapicerowane meble oraz wykładziny mają to do siebie, że po pewnym czasie użytkowania pojawiają się na nich ślady zmniejszające atrakcyjność. Mogą one pochodzić z codziennej eksploatacji, jak i przypadkowego rozlania napoju. Należenie od stopnia zabrudzenia, podejmujemy się prania i czyszczenia narożników, wersalek, kanap, foteli oraz wykładzin.

Usługę wyceniamy za m2 powierzchni przeznaczonej do czyszczenia. Możesz być pewny, że firma sprzątająca Warszawa wywiąże się z zadań z dużą precyzją.

1. Wykładziny
           – 3,00 – 5,00 zł/m2 w zależności od stopnia zabrudzenia

1a. Utrudnienia – doliczane do 1m²
          – przestawianie mebli +40 %
2. Narożniki, wersalki, kanapy
          – 40,00 zł/za sztukę.
3. Fotele 
           – 20,00 zł/za sztukę.

4. Krzesła 
           – 10,00 zł/za sztukę

5. Wertikale 
           – 10,00 – 12,00 zł/m2

Usługi dodatkowe

Czym byłaby firma sprzątająca bez szeregu usług dodatkowych? Zaliczamy się do grona podmiotów, które starają się sprostać zróżnicowanym potrzebom i wymaganiom Klientów. Oprócz podstawowego zakresu usług, wśród którego znajduje się przede wszystkim profesjonalne sprzątanie biur oraz osiedli, realizujemy także usługi dodatkowe, o które Klienci najczęściej pytają.

Dzięki elastycznemu podejściu do współpracy, jesteśmy w stanie zadowolić Klientów, dla których sprzątanie w Warszawie niejedno ma imię. Pamiętaj, że zawsze możesz do nas napisać, aby zapytać o wycenę usług, których nie znajdziesz w ofercie.

1. Dezynsekcja, deratyzacja 
           – 0,45 zł/m2
2. Układanie wykładziny podłogowej 
           – 4,00 – 6,00 zł/m2
3. Pokrywanie powierzchni powłokami akrylowymi 
           – od 8,00 zł/m²
4. Krystalizacja marmuru 
           – od 15,00 zł/m2


1 roboczogodzina 25,82 zł

Podane ceny są cenami netto, do których doliczamy podatek VAT.

Możliwość komentowania została wyłączona.